Biznis

Podpora Televizia

Najčastejšie kladené otázky

Ako zistím, či máte v mojej obci dostupnosť služieb?

Pre overenie dostupnosti služieb použite nástroj „Overenie dostupnosti“, kde uveďte mesto, ulicu a popisné číslo domu, kde máte záujem služby využívať. Overovač dostupnosti nájdete na http://dostupnost.slovanet.sk/. Konkrétna ponuka služieb na overovanej adrese sa vo výsledku overenia nachádza v  texte "Zobraziť detaily služieb", kde sa dozviete bližšie informácie o jednotlivých službách a ich akciovú cenu.

Pripojenie viacerých TV

Slovanet vám umožňuje sledovať Lepšiu káblovku aj na dvoch TV prijímačoch súčasne. K pripojeniu druhého televízora je potrebný samostatný Set Top Box.

Ako si požičať film z videopožičovne?

Prístup k videpožičovni získate automaticky spolu s aktiváciou digitálnej televízie Lepšia káblovka. Filmy si vyberáte priamo na vašej TV obrazovke použitím diaľkového ovládača k set-top-boxu - v menu Videoslužby / Požičovňa TopFun. Pre potvrdenie zapožičania je potrebné zadať bezpečnostný PIN kód, ktorý ste si zvolili pri prvej aktivácii set-top-boxu. Film si od okamihu zapožičania môžete pozrieť v priebehu nasledujúcich 24 hodín, a to aj po častiach alebo opakovane. Poplatok za vypožičanie vám pribudne na faktúre za nasledujúci mesiac. V prípade zabudnutia PIN kódu kontaktujte Technickú podporu (tel. č. 02/208 28 208, voľba 2; alebo .

Na akú dlhú dobu je možné vypožičať film z videopožičovne?

Vybraný film si môžete pozrieť aj opakovane v priebehu 24 hodín a za vypožičanie zaplatíte až na nasledujúcej faktúre.

Ako zmeniť jazyk na TV stanici?

  • návod na zmenu jazyka vybranej TV stanice nájdete TU
  • návod na zmenu jazyku všetkých TV staníc nájdete TU

TOP návody

Lepšia káblovka - návod na použitie IPTV
viac »
Návod na VLC media player
viac »
 
Všetky návody