Prejsť na obsah

Balíky služieb ešte výhodnejšie

Nakombinujte si služby podľa vlastného výberu za skvelé ceny

Predbehnite sa, nečakajte v rade!
Zavoláme vám s ponukou len pre vás.

Zavolajte mi

Ďalšie výhody balíkov od Slovanetu

Icon

Najlepší výber za výhodné ceny

Vďaka širokému portfóliu poskytovaných technológií umožňujeme v mnohých lokalitách bohatú ponuku služieb a balíkov. Optimálnu kombináciu služieb na mieru si tak viete zistiť už pár klikmi v našom overovači. Súčasným využívaním internetu s televíziou, prípadne aj telefonovaním navyše získate aj skvelé cenové zvýhodnenie a jednoduchosť pri platbe faktúr.

Icon

My sa staráme, vy si užívate

Je pre nás prioritou, aby vaše služby fungovali bezproblémovo a v očakávanej kvalite. Aj napriek tomu môže nastať technický problém, s ktorým si nebudete vedieť poradiť sami. Aj od toho sme tu práve my a náš tím špecialistov, ktorí sú tu pre vás 365 dní v roku. Na odstránení závady pracujeme rýchlo a efektívne, aby ste čo najskôr vedeli využívať služby k vašej maximálnej spokojnosti.

Icon

Doplnkové služby pre každého

K balíkom od Slovanetu ponúkame aj množstvo doplnkových služieb, ktoré vám pomôžu využívať služby naplno. Bezpečnosť a komfort vo virtuálnom prostredí zabezpečujeme prostredníctvom ochranných nástrojov antivírusového softvéru ESET Smart Security. Náročnejším používateľom poskytujeme webhosting domény, zabezpečené úložisko dát, či používanie vášho súkromného elektronického podpisu pre bezpečnú komunikáciu.

Doplnkové služby

Slovanet vám okrem televízie a internetového pripojenia prináša aj pokročilé a profesionálne riešenia pre maximálny pôžitok z využívaných služieb.

Vybrať si doplnkové služby
services-banner

Často kladené otázky