Prejsť na obsah

Z našej ponuky internetu si vyberie úplne každý!

Internet presne podľa vašich preferencií

Predbehnite sa, nečakajte v rade!
Zavoláme vám s ponukou len pre vás.

Zavolaj mi

Prečo internet od Slovanetu?

Icon

Najlepšie technológie pre vás

Pre všetkých zákazníkov prinášame najinovatívnejšie riešenia a rýchlosti internetu, aké dnešné technológie umožňujú. Sprostredkúvame pre vás najvyšší počet prístupových technológií zo všetkých operátorov na Slovensku, aby sme vám dokázali poskytnúť to najoptimálnejšie riešenie pre vašu domácnosť, či firmu.

Icon

Prozákaznícky prístup

24 hodín denne monitorujeme či už optické vlákna, metalické alebo rádiové spoje a snažíme sa o maximálnu spoľahlivosť a funkčnosť vašich služieb a internetu. Naša technická podpora je dostupná každý deň od 8:00 do 20:00 a prípadné problémy sa vždy snažíme riešiť čo najrýchlejšie k vašej spokojnosti. Zriadenie služby v našej sieti v čo najkratšom čase je pre nás prioritou!

Icon

Bezpečnosť na prvom mieste

Dnešný internetový svet prináša mnoho nástrah, hlavne tých virtuálnych. Preto s doplnkovými službami od spoločnosti ESET prinášame bezpečné prostredie do vašich domácností. Vyskúšajte aj rodinný balík ESET Smart Security bez nutnosti kúpy dlhodobej licencie.

Doplnkové služby

Slovanet vám okrem televízie a internetového pripojenia prináša aj pokročilé a profesionálne riešenia pre maximálny pôžitok z poskytovaných služieb.

Vybrať si doplnkové služby
services-banner

Často kladené otázky