Prejsť na obsah

Tipy pre zákazníkov

Pripravili a aktualizovali sme pre vás niekoľko tipov, ako používať vaše služby výhodnejšie, komfortnejšie a ako využiť výhody toho, že ste zákazníkom Slovanetu.

 Používajte zákaznícky portál Môj Slovanet

Môj Slovanet je samoobslužný portál, ktorý vám poskytuje prehľad o využívaných službách, možnosť zmeny ich vybraných nastavení a hesiel. Umožňuje zmeny vašich kontaktných údajov a jednoduchú aktiváciu a deaktiváciu vybraných služieb. Poskytuje tiež prehľad vašich faktúr a ich okamžitú online úhradu cez internet banking.

Pre aktiváciu (vytvorenie účtu) vám postačuje váš zákaznícky kód z faktúry od Slovanetu a mobilný telefón pre prijatie overovacej SMS. Prístup na portál Môj Slovanet je bezplatný.

Poznámka pre zákazníkov z pôvodnej spoločnosti RadioLAN: Ak využívate portál Môj RadioLAN, obsahuje podobné funkcie a nepotrebujete si preto aktivovať Moj Slovanet. Oba portály plánujeme v budúcnosti zlúčiť.

Získajte internet a televíziu za 1 euro pre seba aj svojich blízkych

Odporučte Slovanet svojim známym a ak si naše služby zriadia, darujeme vám a aj im – už ako novým zákazníkom – dva mesiace internetu a televízie len za 1 euro (formou zľavy z mesačného paušálu). Za každého takto odporučeného nového zákazníka získate vždy ďalšie 2 mesiace len za euro. Ak takéhoto záujemcu poznáte, uveďte jeho a svoje kontaktné údaje a my sa postaráme o zvyšok. Formulár pre odporučenie nového zákazníka

Využite „VYIP“ zľavy pri nákupe vo vybraných e-shopoch!

S internetovým pripojením od Slovanetu máte od nás extra výhodu – automatickú „VYIP“ zľavu na nákup vo vybraných internetových obchodoch. Pripojte sa cez internet od Slovanetu, vojdite do partnerského internetového obchodu a všetky ceny vo vašom nákupnom košíku vidíte aj nakupujete automaticky so zľavou. Nepotrebujete žiadne karty, kupóny, zľavové kódy ani iné otravné postupy, je to maximálne komfortné!

Používajte internet a naše služby bezpečne

Internet prináša nielen množstvo úžitku aj zábavy, ale rovnako ako v reálnom svete sa aj v ňom vyskytujú podvodníci rôzneho druhu, alebo ho zneužívajú na nemorálne či nezákonné aktivity. V niektorých prípadoch pri tom zneužívajú dokonca aj značku Slovanet a v našom mene sa snažia od ľudí vylákať citlivé údaje.

Zobrazte si vybrané tipy pre bezpečné používanie internetu.

Stiahnite si Sprievodcu pre zákazníkov

Stiahnite si do svojho počítača alebo smartfónu Sprievodcu pre zákazníkov (PDF dokument) s prehľadom najdôležitejších informácií pre vás, našich zákazníkov: všetky dôležité kontakty, rady a postupy v prípade najčastejších otázok. V prípade neočakávanej situácie sa vám súbor bude hodiť.